• 🏃‍♀️ Atletický štvorboj 🏆

• Žiaci šiesteho a siedmeho ročníka sa zúčastnili súťaže v atletickom štvorboji. Z dievčat sa darilo najmä Tatiane Kašákovej zo 6.A, ktorá získala dve tretie miesta. Adam Bubeník a Denis Artim zo 7.A obsadili zhodne druhé miesto. Najviac sa darilo Rastislavovi Onderovi zo 7.A, ktorý bodoval v každej disciplíne a stal sa celkovým víťazom! Našim oceneným žiakom budeme držať palce v bratislavskom finálovom kole, do ktorého sa svojimi výbornými výkonmi kvalifikovali.

• Hviezdoslavov Kubín - 2. stupeň✨📜👍

• Každým rokom nám na 2. stupni pribúda viac a viac recitátorov, ktorí prezentujú svoje umenie v školskom kole súťaže Hviezdoslavov Kubín. Veľmi sa z toho tešíme, hoci vybrať tých najlepších vôbec nebola jednoduchá úloha. K oceneniu im srdečne blahoželáme a tešíme sa na ďalšie podobné súťaže. 👍

• 🏆 Školský pohár v malom futbale ⚽

• Na našom futbalovom ihrisku sa uskutočnilo finále okresného kola Školského pohára v malom futbale. Spojením výborných výkonov, kolektívneho ducha a radosti z hry družstvo našej školy obsadilo 1. miesto 🥇 a postúpilo tak do krajského kola. Chlapcom srdečne blahoželáme a držíme palce v nasledujúcich zápasoch!

Reprezentovali nás: Levi Maček, Denis Artim, Andrii Opanasenko, Roman Kolenčik, Marco Kráľovič, Jakub Artim, Jakub Holdoš, Juraj Marosz, Dominik Valo, Stanislav Kondla.

• Spoznávame Bratislavu

• Triedy druhého ročníka sa vydali vláčikom na tematickú exkurziu “Spoznávame Bratislavu”. Počas jazdy obdivovali moderné budovy i historické pamiatky a dozvedeli sa veľa zaujímavých informácií o našom hlavnom meste. Bratislavský hrad je jednou z jeho najznámejších pamiatok a deti sa mohli poprechádzať v jeho záhrade a užiť si nádherný výhľad na celé mesto. Tiež mohli obdivovať výnimočné úžitkové predmety v expozícii Klenotnice.

• DEŇ NARCISOV 2022

• Vo štvrtok 28.4.2022 sa žiaci a pedagógovia našej školy ako dobrovoľníci zapojili do charitatívnej zbierky Ligy proti rakovine DEŇ NARCISOV. Vyzbierali sme 1932,26 eur, ktoré pomôžu ľuďom bojujúcim s touto zákernou chorobou. ĎAKUJEM“ patrí všetkým dobrým ľuďom, ktorí prispeli do pokladničiek a prejavili tým jednu z najdôležitejších vlastností – ľudskosť.