• Mgr. Zuzana Adámiková
      • Mgr. Zuzana Adámikováučiteľka
      • Mgr. Lenka Balážová
      • Mgr. Lenka Balážováučiteľka
        Triedna učiteľka: 5.A
      • Mgr. Jana Barboríková
      • Mgr. Jana Barboríkováučiteľka
      • Mgr. Branislav Benčič
      • Mgr. Branislav Benčičučiteľ
        Triedny učiteľ: 9.AC
      • Mgr. Ján Bician
      • Mgr. Ján Bicianvychovávateľ
      •  Marta Boudná
      • Marta Boudnátajomníčka
      • Mgr. Veronika Bugáňová
      • Mgr. Veronika Bugáňováučiteľka
        Triedna učiteľka: 9.AB
      • Mgr. Eva Bukovenová
      • Mgr. Eva Bukovenováučiteľka
        Triedna učiteľka: 8.AB
      •  Zuzana Bulatovová
      • Zuzana Bulatovováupratovačka
      •  Martina Cestická
      • Martina Cestickápomocná sila v ŠJ
      •  Martina Cestická
      • Martina Cestickáupratovačka
      •  Eva Cigáňová
      • Eva Cigáňovápedagogická asistentka
      • Mgr. Rosemarie Čmelková Gáliková
      • Mgr. Rosemarie Čmelková Gálikovávychovávateľka
      • PaedDr. Eva Dienerová
      • PaedDr. Eva Dienerováučiteľka
        Triedna učiteľka: 1.C
      •  Jozef Dziaček
      • Jozef Dziačektechnik
      • Mgr. Renáta Fenclová
      • Mgr. Renáta Fenclovázástupkyňa
        Triedna učiteľka: 1.B
      •  Soňa Frankovitsová
      • Soňa Frankovitsováupratovačka
      • Mgr. Veronika Gaľová
      • Mgr. Veronika Gaľováučiteľka
        Triedna učiteľka: MŠ lienky
      • Mgr. Jana Gondová
      • Mgr. Jana Gondováučiteľka
      • Mgr. Helena Grófová
      • Mgr. Helena Grófováučiteľka
      •  Margita Hajnalová
      • Margita Hajnalováupratovačka
      • Mgr. Martina Harbaľová
      • Mgr. Martina Harbaľováučiteľka
        Triedna učiteľka: 2.B
      • Mgr. Martina Harbaľová
      • Mgr. Martina Harbaľovávychovávateľka
      •  Jana Havránková
      • Jana Havránkovávedúca školskej jedálne
      •  Jana Havránková
      • Jana Havránkovákuchárka
      •  Kristína Heráková
      • Kristína Herákovávychovávateľka
      •  Zdenka Heráková
      • Zdenka Herákováupratovačka
      • Mgr. Nikola Hrubá
      • Mgr. Nikola Hrubápedagogická asistentka
      • Mgr. Nikola Hrubá
      • Mgr. Nikola Hrubáučiteľka
      • Mgr. Mária Hušlová Orságová
      • Mgr. Mária Hušlová Orságováučiteľka
        Triedna učiteľka: MŠ včielky
      • Mgr. Michal Ilčík
      • Mgr. Michal Ilčíkučiteľ
        Triedny učiteľ: 8.AC
      • Mgr. Lenka Kasajová
      • Mgr. Lenka Kasajováučiteľka
        Triedna učiteľka: 1.A
      • Mgr. Denisa Kičková
      • Mgr. Denisa Kičkovávychovávateľka
      • Mgr. Denisa Kičková
      • Mgr. Denisa Kičkováučiteľka
        Triedna učiteľka: 2.C
      • Mgr. Branislav Kmeť
      • Mgr. Branislav Kmeťučiteľ
        Triedny učiteľ: 3.B
      • Mgr. Júlia Kopásková
      • Mgr. Júlia Kopáskováučiteľka
        Triedna učiteľka: 2.A
      •  Danuša Lazarová
      • Danuša Lazarováupratovačka
      • Mgr. Ľuba Lednárová
      • Mgr. Ľuba Lednárovávychovávateľka
        Triedna učiteľka: 3.A
      •  Petra Majerová
      • Petra Majerováučiteľka
      • Mgr. Eva Malgotová
      • Mgr. Eva Malgotovápsychologička
      • Mgr. Igor Martíni
      • Mgr. Igor Martíniučiteľ
      •  Elena Michalová
      • Elena Michalováekonómka - účtovníčka
      •  Dušan Noga
      • Dušan Nogariaditeľ
      •  Simona Okoli
      • Simona Okolipomocná sila v ŠJ
      •  Monika Olšovská
      • Monika Olšovskápomocná sila v ŠJ
      • PaedDr. Barbora Oráčová, PhD.
      • PaedDr. Barbora Oráčová, PhD.učiteľka
      •  Lenka Perháčová
      • Lenka Perháčováučiteľka
        Triedna učiteľka: MŠ motýliky
      •  Daniela Pjataková
      • Daniela Pjatakováučiteľka
      •  Bernardína Potančoková
      • Bernardína Potančokováupratovačka
      • Mgr. Jozef Repka
      • Mgr. Jozef Repkaučiteľ
        Triedny učiteľ: 7.B
      • Mgr. Jozef Repka
      • Mgr. Jozef Repkavychovávateľ
      • Mgr. Zuzana Rišiaňová
      • Mgr. Zuzana Rišiaňováučiteľka
        Triedna učiteľka: 7.A
      • Mgr. Mário Rovenský
      • Mgr. Mário Rovenskýučiteľ
        Triedny učiteľ: 4.B
      • Mgr. Jana Rychtárechová
      • Mgr. Jana Rychtárechováučiteľka
        Triedna učiteľka: 4.A
      •  Zuzana Sádovská
      • Zuzana Sádovskázástupkyňa
      • Mgr. Kristína Siladyová
      • Mgr. Kristína Siladyovápedagogická asistentka
      • Mgr. Miloš Smoleniak
      • Mgr. Miloš Smoleniakzástupca
      • Mgr. Vanda Struháriková
      • Mgr. Vanda Struhárikovápedagogická asistentka
      • Mgr. Jana Šimová
      • Mgr. Jana Šimováučiteľka
        Triedna učiteľka: 6.A
      • Ing. Magdaléna Šišová
      • Ing. Magdaléna Šišovápomocná sila v ŠJ
      •  Martin Štefek
      • Martin Štefekzahradník - kurič
      •  Jozefína Štefeková
      • Jozefína Štefekováupratovačka
      •  Jozefína Štefeková
      • Jozefína Štefekovázahradníčka - kurička
      • Mgr. Gabriela Šuplatová
      • Mgr. Gabriela Šuplatovášpeciálna pedagogičky
      • Mgr. Eva Tóthová
      • Mgr. Eva Tóthovášpeciálna pedagogičky
      •  Viera Týlešová
      • Viera Týlešovápomocná sila v ŠJ
      • RNDr. Viera Vadovičová
      • RNDr. Viera Vadovičováekonómka - účtovníčka
      • Bc. Veronika Vargová
      • Bc. Veronika Vargováučiteľka
        Triedna učiteľka: MŠ sovičky
      •  Petra Zemancová
      • Petra Zemancovávychovávateľka
      • Mgr. Jana Zemániková
      • Mgr. Jana Zemánikováučiteľka
        Triedna učiteľka: 5.B