• McDonald Cup

     • Gratulujeme naším športovcom k postupu do 2. kola súťaže McDonald Cup. Reprezentovali nás: Oliver Hulanský, Oleksandra Ifailova, Nina Gánóczy, Neo Bagin, Nikolaj Huertas, Kristián Štepanovský, Jakub a Patrik Taksonyi, Lukáš Dornai a Dominik Valo.

      Výsledky: ZŠ s MŠ Kalinčiakova - ZŠ Česká (súkromná) 6:2

                        ZŠ s MŠ Kalinčiakova - ZŠ Česká   8:0

                        ZŠ s MŠ Kalinčiakova - ZŠ s MŠ Za Kasárňou 2:6

      Góly: Huertas 4, Bagin 4, Štepanovský 3, Valo 2, Dornai, Taksony J. a P. Taksonyi po 1 góle

     • NAJTRIEDA 1718

     • Tešíme sa z toho, že triedy hýria pestrými farbami a sú plné tradičných jarných či veľkonočných symbolov. V tabuľke nájdete aktuálny stav súťaže NAJTRIEDA a zároveň máte  možnosť prostredníctvom fotiek nahliadnuť do všetkých tried. J Ďakujeme všetkým za aktívnu účasť v súťaži.

     • Hviezdoslavov Kubín

     • 15.3.2018

      V marci býva jedným z tradičných podujatí  súťaž v prednese poézie a prózy Hviezdoslavov Kubín. Po triednych kolách prebehlo školské, kde svoje recitátorské umenie predviedli najlepší zástupcovia svojich tried za 1. a 2. stupeň. Všetkým zúčastneným ďakujeme za účasť a veľkú snahu. Víťazom blahoželáme a budeme im držať palce v okresnom kole. Výsledky HK a priebežné poradie súťaže NAJTRIEDA 1718 nájdete v tabuľkách.

      Zároveň pripomíname jarnú a veľkonočnú výzdobu triedy. Vyhodnotenie bude 26.3.2018. Nezabúdajte na obmedzenie, že na dvere a steny nič nelepíme.

     • NAJTRIEDA 1718

     • Triedy druhého stupňa majú za sebou Pytagorov CrossFit. Niektorí súťažiaci sa riadne zapotili nielen počas zdolávania prekážkovej dráhy, ale najmä pri matematických úlohách. :-) Výsledky nájdete v tabuľke.

      Vo štvrtok 15.3. prebehne školské kolo recitačnej súťaže Hviezdoslavov Kubín. Body do súťaže NAJTRIEDA budeme udeľovať tak za Vašu účasť, ako aj za konečné umiestnenie. Zároveň Vašou ďalšou úlohou bude vyzdobiť si triedu. Už teraz tešíme na všetky jarné a veľkonočné výtvory. Pozor na obmedzenie - na dvere a steny nič nelepiť. Vyhodnotenie bude 23.3.2018.