• 📚 Po stopách detektívnych príbehov...🔎🥾

• Naši piataci absolvovali návštevu verejnej knižnice na Kutuzovovej ulici v Bratislave. Žiaci si na vlastnej koži mohli vyskúšať, aké je to stať sa spisovateľom. V tímoch sa snažili spoločne vypátrať zločincov z detektívnych príbehov, objaviť rôzne zákutia knižnice, či vytvoriť vlastnú detektívku. Na záver svoju literárnu tvorbu odprezentovali, čím preukázali nielen detskú fantáziu, tvorivosť ale aj schopnosť vzájomnej tímovej práce,  a zistili, aké je to vystupovať pred zvedavým publikom.

• 🤸‍♀️ Najtrieda 2022/2023 🏓

• Naša súťaž tried sa prehupla do svojej druhej polovice. Do tabuľky vám pribudli body za vaše vzdelávacie výsledky v 1. polroku a na druhom stupni aj za účasť na vianočnom korčuľovaní. A keďže najväčšej obľube sa tešia pohybové súťaže, po dlhšom čase sa aj športovalo. Na 2. stupni prebehol stolnotenisový turnaj tried. Štvorčlenné družstvá predviedli svoje umenie v dvojhrách aj vo štvorhrách. Zápasy boli mimoriadne napínavé, plné emócií, povzbudzovania, ale aj " infarktových " stavov. 😊  O výsledku často rozhodovalo pár loptičiek a rozdiely medzi triedami boli minimálne. Konečné poradie aj s bodovou nádielkou si môžete pozrieť v aktuálnej tabuľke. Už teraz sa tešíme na ďalšie súťaže, ktoré pre vás v rýchlom slede pripravujeme.

• RAJO /Brejky/ - školský automat

• Vážení rodičia,

dlhodobou stratégiou spoločnosti RAJO v rámci Školského programu je sprostredkovať čo najväčšiemu počtu žiakov dotované mliečne produkty prostredníctvom siete škôl na Slovensku.

Preto je nám ľúto, že vám musíme oznámiť, že pre neočakávane vysoký záujem škôl a žiakov zapojených do Školského programu o dotované RAJO mliečne produkty došlo aktuálne k vyčerpaniu štátnych a európskych prostriedkov pomoci na zabezpečenie bezplatnej dodávky do školských zariadení pridelených našej spoločnosti.

I napriek tomu, že vzniknutú situáciu intenzívne riešime s kompetentnými organizáciami, musíme, žiaľ, momentálne pozastaviť predaj našich mliečnych výrobkov do školských zariadení za dotované ceny.

Do vyriešenia situácie znižujeme cenu mliečnych nedotovaných

výrobkov v našich školských automatoch od 15.2.2023 nasledovne:

• Brejky biele mlieko 3,5% 250 ml na 0,40 EUR / ks
            • Brejky biele mlieko bezlaktózové 3,5 % 250 ml na 0,50 EUR / ks

Cena všetkých nedotovaných ochutených mliek ostáva 0,60 EUR / ks.

O aktuálnej situácií Vás budeme priebežne informovať.

Ďakujeme veľmi pekne za pochopenie.

Team školské mlieko