• Vesta či košeľa.... 😎

Naše posledné dva tematické piatky sme si najprv ozvláštnili farebnými reflexnými vestami🦺, a potom aj elegantnými košeľami či blúzkami👚. Mnohým triedam vďaka týmto aktivitám pekne pribúdajú bodíky do celoročnej súťaže. Najbližší - posledný tematický piatok - chceme tzv. ponožkovou výzvou podporiť Svetový deň Downovho syndrómu. Téma je teda jasná: "Každá ponožka iná."🧦

• Školská taška trochu inak🎒🛍️

Máme za sebou ďalší tematický piatok😊, kedy si deti mali priniesť veci do školy v hocičom, len nie v školskej taške. Kreativite sa medze nekládli, a tak sme v škole stretávali žiakov, ktorí si učebnice a zošity niesli v kočíkoch, prenosných chladničkách, vreciach na odpadky, kufroch, klietkach pre domácich miláčikov, prepravkách, škatuliach či košíkoch. Spoločne sme sa zabavili a spríjemnili si tak posledný deň v týždni. Už sa tešíme na ďalší piatok - Deň v reflexných vestách.🦺

• 📚Najtrieda 2023/2024👀❤️

Druhý polrok je v plnom prúde a naša súťaž tried sa prehupla do svojej druhej polovice. Do tabuľky vám pribudli body za vzdelávacie výsledky v 1. polroku a na druhom stupni aj za účasť na vianočnom korčuľovaní. Odštartovali sme súťaž "Tematické piatky" - tentokrát netradične v stredu na Sv. Valentína. ❤️ Úlohou detí bolo obliecť si niečo červené alebo ružové, čo viacerých potešilo. 😊 V piatok 23.2. nám ukážte, v čom (okrem školskej tašky) sa dajú priniesť veci do školy. 🎒 Tešíme sa na vaše kreatívne nápady.

• Karneval na ľade ⛸️🎭

Pozývame vás na tradičné podujatie organizované mestskou časťou Bratislava - Nové Mesto. Karneval na ľade sa uskutoční v nedeľu 18.2.2024 od 10.00 do 12.00 v tréningovej hale Zimného štadióna Ondreja Nepelu.

Pripravili sme si pre vás zábavné súťaže a krásne ceny pre najkreatívnejšie masky a kostýmy. Rodičia, nenechajte v tom svoje deti samé a pridajte sa k nim aj vy! Pokiaľ by ste predsa len prišli bez masky, nič sa nedeje, pripravené bude obľúbené maľovanie na tvár. Hudobný sprievod DJ-a doplní moderátor Maroš Szalay. Inštruktori školy korčuľovania Jumping Joe naučia detičky prvé kroky na korčuliach a tým starším pomôžu oprášiť zabudnuté korčuliarske zručnosti, takže neváhajte a príďte sa zbaviť VSTUP JE ZDARMA!

• okbratislava.wbl.sk
      • olympic.sk